02:42
תשומת לב ראויה ביותר של רשומות מין - שש עשרה סיפורים סורנים

סקס רשומות? די צודק.דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

התוכן של המאמר

1 שש עשרה Tweet Records מין

מתחילים!

16 סקס שלם רשומות 16

רוב אורגזמות!

יש כזה גברת של שרה כרמן, היא חווה 200 אורגזמות ביום. היא רק 20 5 שנים, אבל הנה "מתנה" היא כבר יש לך. סביר להניח, זה מביא את הייסורים שלה, כי זה נמצא עירור בלתי משתנה.

מוקדם יותר היא היתה, כמו כל מחוספס שלה, אבל אחרי רגע זה בסדר ראיתי ותפס ריפוי עם תרופות נוגדות דיכאון, חייה השתנו בכלל. לפחות כמה שינוי סביבו מוביל לגברת בעוררות - אם קול של חשמלית חולפת, מוסיקה, הליכה זכרית, הכל מיד שוללת את שארתה.

רופאים, כמובן, לנסות למצוא ריפוי, אבל עדיין לא מוצלח. ו שרה חלומות על מנוחה. האיש הצעיר לא יכול היה לעמוד בתשוקות כאלה, הוא פשוט עזב את הגברת. ולגלות בכל פעם שהחדש החדש אינו מופיע, שרה, טוב, ו היכולות אינן מאפשרות.

מאוד דה עתיקה

עובדה נוספת מרהיב - 108 בן קלרה Midmore המנוהל חי באושר עד גיל כזה זקן בלי המתפרק בחורים בכול הפאר שלהם. ובכן, יש צורך לשמור על היגיינה מיוחד - כזה גוף ארוך, השתן מתעכב תמיד. אבל הוא מאמין שכל הדברים הקטנים האלה לא לאסוף גאווה בתואר גברים עם החבר הגדול ביותר! לא לשווא, כמו הרופאים אומרים, הוא עצמו הניח את ידו לחבר שלו גדל כל כך ענק - בשביל זה הוא קשור לחבר הכבידה. פרטים תשומת לב הגונים על מה חבר הוא נפלא אספנו במאמר שלנו. Shigeao Tokuda רואה עצמו איכר מבוגר לחלוטין.

אבל מתברר, לא הכל כל כך אבל. אם אדם בחיים שלך, בכל זאת, לא נפגש, יש לך הזדמנות נהדרת לעלות על הקצר של קלרה!

סאם שדיים גדולים הוא מגניב!

אם אתה חולם להיות מפורסם בעובדה שיש לך את השדיים הגדולים בעולם, אז זה עדיין לא מובן. תהילה כזו תביא לך שמחה יותר או צרות. אנני הוקינסר-טרנר יכול לענות בזהירות על כל השאלות הקשורות לשדיים גדולים, כי זה ניחן אוצר של 50 ק"ג! כן, כל חזה של הגברת הזאת שוקל יותר מ 20 5 ק"ג! טוב רק לדמיין! 50 ק"ג הוא המשקל של שקית רגילה עם חול (לדוגמה).

כל יום, כל רגע, כל שנייה הגברת הזאת מחויבת לשאת את היופי הזה לעצמו! ברור, צרות עם יופי כזה הרבה יותר מאשר הנאה. היא גאה בכך. זה לא מספיק כי הגברת מוסיפה כי זה לא עושה את זה בכלל כמו שאין לו מספיק כסף, היא פשוט אוהבת סקס מרהיב. כן, כי הנה - היא אוהבת מאוד לעשות את זה! אגב, היא התחילה לעשות את זה בכלל עם מסמר צעיר, כפי שאני רוצה לחשוב. סדר צריך בגדים עליון.

אבל בכל זאת, אנני הוקינס-טרנר לא מתלוננת. כן, היה זמן שבו היא מורכבת מאוד, כי היא כבר נזקקה חזייה לפני 10 שנים. ובכן, חברים לכיתה לא באמת העריץ יוקרה טבעית כזו.

מה הם יבינו ילדים חסרי רחמים! אבל אחרי שהגברת התחתנה, ילדה לילדים וחזה גדל יותר!! אנני הוקינס-טרנר לא לבלבל.

עכשיו זה היה להזמין אותו למנזר למבוגרים (שהביאו אותו לא רק את הפופולריות, ואת הכספים), היא פעלה כמובילה כמעט בכל התוכניות, היא נוסעת ולא היתה עצובה למתנה כזו. היא לובשת את שדיה בגאווה - מיליוני גבירותי של דולרים נצבה על מה שהיא נכנסה לגמרי.

סַכָּנָה לידנו!

אבל עובדה זו ללא שם שם. אין ספק, תנוחה שנמצאה לעתים קרובות לאחר "אישה מלמטה, אדם מלמעלה", הוא תנוחה של רוכב - אדם מלמטה, יושב על זה - ליידי. אז, הסטטיסטים אומרים שזה היציבה הנוראה ביותר. באופן ספציפי, בתנוחה זו נרשמה ביותר של uluses - חברי חבר. אז, ממהרים אוהבי של קלאסיקות, אנו ממליצים לשנות את התנוחה.

הגברות שלנו הן ביותר!

הבעלים של הנרתיק החזק ביותר בעולם היה compatriot שלנו - טטיאנה Kozhevnikova. לא ברור כי תושב נובוסיבירסק היה מסוגל לבדוק את כוחו של שריר הנרתיק שלו, אבל בדיקת הגברת הופתעה מהמקום המיוחד של הגברת יכולה לעכב את המשקל, שוקל עוד שלושה-עשר ק"ג!

לא ברור מי היא גם פגעה בגילוי כזה, אבל עובדה זו הוצגה לתוך ספר שיא גינס. ואכן, עגלת הגברת יכולה פשוט לעכב את דלי המים! אה, זה יהיה אפשרי, ובמטרות הייצור ..

תסרוקת ללא מסחרי

אם אתה לא להשתתף בסלון של תספורות אינטימיות, אתה יכול לנצח הרשומה מתכוון VI, תושב קייפטאון. לא היה אכפת לה תסרוקות בעצמם לוב, ושערה באזור האינטימי קיבל 70 סנטימטר אחד! אבל היא גם לא בתי שחי שיער מוטרדים מאוד! ולכן הגברת שיער נכנסת לספר רשומות פעמיים, כי בתי השחי שלה גדלו "תרדמת" עד שמונים ואחד סנטימטרים!

יֶלֶד ליד הילד

כרגע, זה לעתים קרובות מאוד אפשר ליצור בטלוויזיה כי הבנות מוקדם מאוד לעשות אמהות. ועכשיו נראה שאלה, ואיזה נערה הפכה לאם בגיל המוקדם ביותר? בתאריך אחד תשע מאות ותשע שנה בפרו שנמסרו בנות לינה מדינה, שהיתה רק בת 5. אבל היא היתה מאוד לשבור את הבטן. בהתחלה תהיתי כי הסיבה היתה הנשמה של דרכי המעיים, אבל מה היה הפתעה כאשר הרופאים מצאו הריון בן 7 חודשים!

באופן טבעי, הילד היה ממוקם בדחיפות במרפאה ולאחר מכן נשאר תחת פיקוח של רופאים. בתקופה האחרונה של לינה ילדה את הילד. נכון, הרופאים לא הרשו לה ללדת אותה, שכן הבנות פשוט לא היו יכולות פיזיות לעשות - טאז לא פותח, השרירים לא פותחו, לא הוקמו השלטונות. ובכל זאת, הילד ילדה ילד רגיל ... בתוך 5 שנים!

סיוט!

סירוס - כרגע, עם כל המילה הזאת, אחת המילים רק חתולים בריאים מופיעים. אבל אפילו את כל הווטרינרים העירוניים בבת אחת לא ניתן יהיה לבנות פירמידה כזאת שאף אלף שלוש מאות.N.-. נִרגָשׁ המצרים. הם הביסו את לוב והביאו את שלוש-עשרה 230 כגדעים חברי האויב! כל היופי הזה הם מקופלים במקום אחד, שם יצאו פירמידה מרשימה מאוד. ואחרי כל מה שאהבתי במישהו כזה!

מעגל "ידיים מיומנות"

אם אין לך בן זוג או בחורה אהובה, והמין הוא לצוד, לא אוננות בדיוק ככה. יש צורך לשים לעצמי את המטרה, כמו Masanobu Sato עשה את התושבים של המדינה. הוא התאמן במשך זמן רב בבית, לבדו, ולאחר מכן החליט שאושר כזה צריך להילקח לאנשים, הגיע לסן פרנסיסקו, שם נפגשו אוננות אותו.

באופן ספציפי, יש יפנית ולשים שיא משלו - ללא 2 דקות 10 שעות של אוננות מתמשכת!! אגב, בשנה האחרונה, הוא גם בא, ואז הניח את הרשומה, אבל עכשיו עמד על עצמו.

התקשות סובייטיות ומידע פגמים הולידו שיקול דעת לא מדויק כי למעשה ליווי הוא עכשיו משהו מביש, זה על העובדה הזאת להיות שותק. עכשיו אנשים מעטים מבינים כי לשירותי ליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

ובכן, למה הוא עכשיו גברת?

כוח אין שם כלום!

בסקרנות, עכשיו אתה קורא לי, אבל היית לגייס את המשקל של 50 ק"ג במשקל? וב -100? וב -100 13 ק"ג? לא ידיים, אלא חבר? אבל ואן קא שלי המתגורר בהונג קונג, זה עושה. אשר הוא הוסיף לספר התקליטים. אגב, על פי התקליטים עצמו, לא סמים או מכשירים עזרו לו. הוא רק עושה לעתים קרובות כמה תרגילים כי מוקצים זין שלו כך כוח.

אבל זה כבר מזמן ברור שזה לא מביא את הגודל של הגוף הנאה של הגברת, ואת היכולת לקבל החזקה גדולה. נכון, בערך כזה הכישורים של קאי ואן שלי שקט.

רוב מאצ'ו!

אבל הבעלים של החבר הגדול ביותר בעולם של רוברטו Escise Cabrera, לא כל כך מאושר כמו מחזיק שיא עבור חבר. 50 ארבעה - קיץ מקסיקני חוויות עוד יותר קשיים מאשר גאווה. לא, הם ללא ספק מאמינים כי אתה מאצ'ו הכי מגניב, אם יש לך את הפין הגדול ביותר, אבל רק לעשות עם זה?

גברת לעצמו תחת אוצר כזה רוברטו מעולם לא הצליח למצוא מישהו יעמוד בלחץ כזה, כי במצב מתון הגוף הזה מושגת באורך 40 ס"מ. זה מתון! מציג מאוד את המכונית הזאת במצב נרגש.

בגדים מקסיקנים להרים קשה - איפה להסתיר עושר כזה? רוברטו חי על המדריך, כפי שקשה מאוד לו למצוא את העבודה - שום דבר לא קשור עם הליכה או עם טיולים זה לא מתאים - החבר חייב להיות מסוגל ליישר, להסתכל על זה הוא לא התגלגל החוצה. כן, היא נשארה זקנה בתולה! ברור לכולם, כדי לשרוד את הגבול בן 85 בן שאתה צריך להוביל אורח חיים בריא מאוד. כמה אנשים זורקים עישון, לוקחים אפילו מינונים קטנים של אלכוהול, עברו במלואו ליום הימני של היום! ורופאים לא מפסיקים להתווכח - גבר וגברת, אנשים המשלימים זה את זה. מי לא ראה את הקטינות של "בתולות" הישנות "או בחורים עם מוזרויות שלא הכירו את הנשים.

פורנו על הזקנה

ובכן, למען האמת, היפנים נולדו בתאריך אחד תשע מאות ו -30 שנה. זה כרגע יש כבר שמונים 5 שנים. בצעירותו, הוא היה אדם קליט, היה מספיק בריאות טובה וכל הנתונים כדי לצלם בסרטים מבוגרים. הוא היה מעורב במקצוע זה דרך כמעט כל חייו שלו. נערות ליווי בחיפה

נכון, בתקופה האחרונה, האיש החליט לפרוש, הם אומרים, הגיע הזמן לדעת. אבל, את חיי החומצה של הפנסיונר לא לשים את האיש בכלל. ובכן, איזה ביצה! או מקרה - בעבודה! ובעובי של אירועים חדשים, ועמיתים תמיד קרוב, וכסף, והנאה בעצמך.

קשיש שלוש

נשים. שילה פוגל קופה - פוטנה, שכבר היתה בת שמונים וחמישים. גברת כבוד לא מסתתרת במקצוע שלו. היא מאמינה שפגישה עם ג'נטלמן אמיתי, בכלל לא מה שעולה. התחל קשיים ישר מרכישת פשתן. מקרה מובן, לא כל חנות של תחתונים יכול להציע לבחור בוטטר. כן מה יש, לא לספור איך להזמין חזייה כזו ולא youlit! ושמלה רגילה? ויש צורך גם להזמין.

כולנו רגילים להאמין כי מבולבל, זה מן הנוער ו ... ולפני הקמטים הראשונים. ולא! הגברת החליטה לשלוט במקצוע לאחר שהזמן השני היה אלמן. עכשיו יש לה בחורים יפים.

Multifice ההמות חוזרות!

ילד אחד אינו מספיק. שניים - הנפוצים ביותר. אבל שלושה כבר הרבה. זה לא אני מבין, אמהות, שיש להם שלושה ילדים ועוד, המכונה ילדים רבים. סקרן איך להתקשר לאמא שהצליחה ללדת שישים ותשעה ילדים? המוח הזה אינו מובן!! אם ניקח בחשבון כי בכיתה אחת כרגע יש 20 ילדים כרגע, אז הגברת ילדה שלושה כיתות של תינוקות ילידים!!

בעיצומו היו שש-עשרה תאומים, שבעים - משולשים, ארבע עייפות. ושרדו שישים ושבעה ילדים, כי כשלעצמו כבר נושמים, כי ולנטינה ואסיליבא (כך שנקרא הגברת הזאת) התגוררה בפדרציה הרוסית עם שבע מאות שבע מאות אלף שבע מאות שמונים שנתיים, אבל באותו זמן התמותה היתה גדולה לגמרי.

ספרינגמן!

אם בן הזוג חושב שתסרב קרבה אינטימית, החבר'ה עצמם. לא נמצא. יש עדיין גבירותיי בכפרים רוסיים ... למרות שלא ברוסית. ליסה ניצוצות - נולדה וגדלה בארה"ב. גם סיים את לימודיו של מכון קינטקסיקקי, ואף סיימה את ההתקן במולטימדיה המומחיות. אבל המקצוע של שחקניות פורנו הפך אותה יותר.

הגברת היתה כל כך חדורה במקצועו, שהיה לו זמן לשפר את כישוריו. זו הסיבה בעוד אלפיים ארבע שנים היא הלכה לפסטיבל הארוטיקה לפולין, שם הוא קבע שיא מגניב.

גברת ניצוצות רק 20 שעות לא רק לשרת, אבל הביאו לאורגזמה (תשומת לב!) תשע מאות תשע עשרה בחורים!! איזה?! וללא כל בשבילך "כואב ראש!-. אגב, אם אתה חושב שהנערה היא בחינם ואין בעלת ... למרות, טוב, באופן טבעי!! ככזה מאסטר כן ללא בן זוג! היא נשואה עם תאריך אחד תשע מאות ותשעים 5 שנים. ו, אתה צריך לחשוב, בן הזוג שלי ושלח אותו לפסטיבל כזה. כנראה משאלה מוטבעת, נבל.

זֶה גודל!

אם החבר שלך מתווכח כי התינוק ילדה ענק בארבעה ק"ג במשקל, אתה יכול לחייך בבטחה, הילד הגדול ביותר היה קצת יותר מ 20 ק"ג. נכון, הוא לא העביר לידה ומת. אבל אמו הפכה מפורסמת ונרשמת בספר רישומי גינס. עשה את זה שם כמה סיבות. Dama זה - אנה סוון חיה עם אלף שמונה מאות ו -40 שנה ל -1888. במשך זמן מה היא לא היתה שונה מחברותיו שלו, אבל פתאום עד תשע עשרה שנים היא גדלה עד שני מטרים 30 ס"מ.

ברור כי נערה בולטת כזאת היתה קשה מאוד לארגן את גורלם. אבל האשה מוצאת את קריאתו - היא הצטרפה לקבוצת האמנים הנוודית, שם פגשה את אותה בייטין מרטין ענקית. לאחר שענקי הפה הלכו את חייהם האישיים, הם כבר לא נוסעים עם אמנים, בנה את הבית לעצמם והוציאו את התינוק.

הנה הילד הזה היה משקל של קצת יותר מ 20 ק"ג. אנה לא יכלה ללדת אותו, והרופאים שעזרו לה, גם לא יכלו להציל את החיים לתינוק גדול. אבל עם הדמות שלו היה עשוי יצוק, אשר מצדיק את האמת של קיומו של ילד כזה. אז, הנרתיק אנה ברבור היה 30 שלושה סנטימטרים.

באמת ראוי לתואר הרשומה ואת המין הארוך ביותר בעולם, אבל אתה יכול להבין את זה יותר בפנים שלנו עוד יותר.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

רשומות שונות למדי. ובכן, כמובן, יש יתרונות כאלה להדק את הציד, אבל זה לא מתקבל "בכל הגרון". אבל מאותם הם לא מפסיקים להיות יוצא דופן?

לכל זוג יש רשומות סקס שלה. לקשר את עצמך עם מישהו בעניין זה בהחלט, אם אתה לא רוצה להרוויח נחיתות בעצמך. יש אנשים שיכולים לקיים יחסי מין במשך שעות, בהצטיינות בדרכים רבות לצאת, לבדוק אורגזמה דיו ארוכה ולעשות הרבה דברים אחרים במיטה.

להגשים חלומות ילידים בישראל קל כאשר אתה נערה מסוגננת מ בלארוס. עושה בישראל עוקב אחרי הפנאי. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל, אתה יכול לקחת חודש מ 2500 יורו.

אבל אתה לא יכול לדעת את אותו הדבר. כנראה יש לך "צ 'יפס שלך" וסודות במיטה. האם יש לך יחסי מין כי אתה אוהב בשבילך. כתוב את "מחברת של תשוקות" ו שווה לגלם הפנטזיות האינטימיות שלך לחיים. אתה גם לצאת אחד תריסר רשומות סקס משלך!

Просмотров: 107 | Добавил: hayleebrite55 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar