02:41
למעלה 10 הקונדומים הטובים ביותר משוק Yandex על פי הקונים

במאה ה -21, בטיחות היא מעל לכל, זה חל גם על חיי מין. הדרך הכי אמין להימנע STD היא להשתמש קונדומים, והנה הבעיות הראשונות. כיצד לקבל עמיד, נוח, רזה, גם במחיר נמוך? עצור פאניקה, ננתח את המועדפים של קונים קבועים עם Top-10 הבאים.

התוכן של המאמר

1 דירוג Kondomov

דירוג KONDOMII

גנצ'ו רזה אולטרה

300₽ / 4.7

בקונדום לא מרגישים? לספק את ההנאה שלך קונדומים דקים אולטרה גאנזו. מוצרים לטקס מבריטניה הם כל כך רזה כי הוא כמעט לא מרגיש במהלך יחסי מין. עובי הקונדום הוא 0.02 מילימטרים, עם גודל סטנדרטי של עד 18 ס"מ. גאנזו קונדומים דקים אולטרה תואמים רק עם חומרי סיכה מבוססי מים יש משטח חלק. יתרון נוסף של המותג - בחפיסה נשמר עד 12 kondes, וזה די חסכוני.

-

אל תגרום לאלרגיות; כמעט לא הרגיש; גודל מושלם;

Minuses

חומר סיכה קטן; במקרים נדירים להתברר להיות צר מדי.

Viva Ultrathinsky

150₽ / 4.7

סוס כהה - מותג ויוה - לעולם לא להתפאר הפופולריות הגדולה בשוק הרוסי, אבל ביקורות רבות ודירוג מרשים אומר רק כי חברה זו יכולה לעשות קונדומים טובים והעולם שלהם ישמעו גם. קונדומים דקים אולטים נראות עם עובי של 0.04 מ"מ! משתמשים מבטיחים כי לא קונדום בארוזים. ויוה גם הרים את הגודל המושלם, כך ששום מקום הראו: 18 ס"מ אורך ו -5 רוחב. כחלק ממונפקים, לטקס טבעי, אשר מקטין את הסיכון של קיכלי וגירוי.

-

אין ריח חד; רווי טוב עם חומר סיכה; היפואלרגני; חתיכות רבות בחבילה.

Minuses

לא נמצא.

שֶׁלִי.גודל

360₽ / 4.7

ממשיך למעלה 10 הטוב ביותר קונדומים באיכות גרמנית מן המותג שלי.גודל. החברה שינתה באופן משמעותי את הטכנולוגיה של יצירת קונדומים, מכוונת לא באורך ורוחב, אלא על הקוטר. קונדומים יש משטח חלק נמכר וריאציות שונות. ההרכב כולל היפואלרגני, חומר סיכה טבעוני לטקס טהור, לא גירוי והפרות של microflora הנרתיק.

-

הרבה סיכה; גדלים רבים; אריזה פתוחה קלה;

Minuses

עבה מספיק (0.07 מ"מ); תג מחיר גבוה.

אורות הקשר

300₽ / 4.6 דירות דיסקרטיות במרכז

פופולרי ברחבי העולם המותג Contex הצליח ליצור קונדומים Ultrathin באמת.

בישראל, אין מקום חופשי לדעות קדומות, אם נדבר על עבודה בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי היום Esquiten הוא לא יותר מאשר ללוות את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה VIP בכיתה יהיה אינדיקטור של מעמד ציבורי.

קו האורות נחשב ייחודי לא השנה הראשונה. בהרכב של קונפדס, לטקס נקי עם משטח חלק, כמו גם הפתעה קטנה - חומרי סיכה. במהלך יחסי מין, הוא משפיע על השרירים, הכפלת הנאה. מחיר התקציב של החבילה (12 חתיכות) עושה אלה קונדומים של כבוד חבר שלנו א.

-

כמעט לא מורגש; עמיד, לא נהר; אפקט סיכה.

Minuses

לא נמצא.

Durex dual extase

760₽ / 4.6

"מאיצה אותו, מאט אותו" - בטח שמע? מותג Durex אינו מצרף את היכולות של קו זה של קונדומים, אשר אושר על ידי ביקורות רבות של לקוחות. קונדומים סטנדרטיים יש משטח מצולע המספק תחושות מיוחדות לבנות. בהרכב שלהם, היתרון של סיליקון, אשר עושה יחסי מין לא תואם עם חומרי שמן (מים מבוסס בלבד). הפתעה נוספת - הרדמה בסימון. במהלך יחסי מין, אדם יכול להרגיש קהות קלה של הראש, בזכותו משך הפעולה עולה.

-

תחושות חריגות; באמת מגדילה משך; הרבה סיכה; עָמִיד;

Minuses

עלול לגרום לתגובות אלרגיות; מחיר גבוה.

Durex בלתי נראה

760₽ / 4.חָמֵשׁ

אופנה עבור "חד" תחושות שנתפסו את העולם ואת המותג durex לא הולך בפיגור במרוץ זה ללקוחות. הקונדומים הטובים ביותר של השליט הבלתי נראה לקבל ביקורות שכבות ברחבי העולם. עם סקס בנרתיק, הם לא מרגישים לחלוטין. קונדומים יש משטח עדין והם נבדלים על ידי הספגה גדולה. קונים לחגוג את הנוחות של האריזה והצום.

-

להחליק טוב;

לא רגשות משעממים; ספוג היטב;

Minuses

מחיר גבוה; לא מתאים למין אנאלי;

מקורית מקורי

1150₽ / 4.חָמֵשׁ

בדירוג שלנו של הקונדומים הטובים ביותר, פרימיום אסיה נכנס. יפנית קונדוס Sagami למרות שיש להם מחיר גבוה, אבל באופן מושלם לבצע את העבודה שלהם. קונדומים של החברה מיוצרים על בסיס של פוליאוריתן, לא לטקס. חומר זה הוא 3 פעמים רזה, באותו זמן יותר. היצרן מבטיח כי Sagami פשוט שובר מסביב פשוט לא יכול! פני השטח של הקונדום הוא חלק ומופיע עשיר על ידי חומר סיכה סיליקון.

-

עמיד ורזה; גודל אוניברסלי; צריכה חסכונית (12 חלקים בחפיסה). בסיס פוליאוריתן.

Minuses

מגזר פרמיה.

רגיש קלאסי גברי

250₽ / 4.חָמֵשׁ

הקלאסיקה הבלתי מתפשרת מ Masculan עדיין מסוגל להביא נצנוץ למיטה, כי החברה הגרמנית סגורה בראש שלנו למיקום הממוצע. התנאים של קו זה הם רזה, חלקה ציפוי עם עובי של 0.06 מ"מ. קונים לחגוג רגישות גודל טוב צדדיות. גם קונדומים בטעם (ריח פרי).

-

טוב להחליק; רזה, ריגוש;

Minuses

ניחוח חובב; לא יכול לקחת (צר 3.4 מ"מ);

ויוה מצולע

150₽ / 4.חָמֵשׁ

הניסוי במיטה יכול ותקציב. קונדומים מצולעים Viva מותג לתת הזדמנות זו במחיר נחמד. עם זאת, ראוי למהר, הם מיד לפרק אותם בבתי מרקחת וחנויות! הרכב הקונדום כולל לטקס טהור גריז סיליקון. הפתרון המושלם למי שרוצה לשחק עם רגשות ללא ניחוחות ודביקות. הקונדומים של ויוה מוצגים בצבע סטנדרטי ואין להם טעם / ריח. תואם היטב עם חומרי סיכה מבוססי מים והם מתאימים למין אנאלי.

-

משטח מצולע; עָמִיד; מחיר נמוך.

Minuses

לא נמצא.

Vizit קלאסי

240₽ / 4.4

משלים את הקונדומים הטובים ביותר שלנו על פי הקונים הרוסי המותג - Vizit. למרות העובדה כי ההפקה מתמקדת חומרי סיכה, הקונדומים הקלאסיים של חברה זו הם גם לא רע עבור מחיר נמוך כזה.

בישראל, אין דעות קדומות לדעות קדומות, ואילו ההצעה באה לעבוד בסוכנות ליווי. גברים מקומיים ניחנים בסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי היום הנמלון שולח רק את השותף באירוע, מספק ראיון מודל ליווי של מחלקת VIP הופך להיות סימן של מעמד.

רזה יחסית (0.06mm), יש להם משטח חלק כוח מרשים. האפשרות הטובה ביותר עבור סקס קלאסי נרתיקי או אוראלי.

-

תַקצִיב; חומר עמיד;

Minuses

תחושות עמעימות; לא כולם גודל מתאים (scalid).

מנאפינס טבל בשומן, ולפני לאטקס מצולעים אולטרה - קונדומים ראו צורות רבות לכל הזמן של קיומם. במאה ה -21, הייצור שלהם הגיע לרמה חדשה לחלוטין, תוספים הרדמה או חימום סיכה, אפשרויות כל כך הרבה את האפשרויות הטובות ביותר נבחרים בדירוג זה.

Просмотров: 127 | Добавил: hayleebrite55 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar