00:10
הקשיים העיקריים של המארחת

בנות חמודות בכניסה למוסד - זו הדרך שבה אנשים משמשים להביע, פרופסזה פרופ '. הם מחייכים, לבושים לגמרי ומצב רוחם הנאה. Hostes סוף סוף לפגוש אורחים וללוות שולחנות או מספרים. הכל תלוי בסופו של דבר במקום העבודה של הגברת. בפועל, הוא מתגלה כפי שהיינו מדברים, חסרונות רבים. כמובן, הם לא מתקבלים עליהם, אבל רק מודעים היבטים אלה נראה לחפש כל בחורה שרוצה לחקור את המקצוע הזה.

המראה המושלם הוא לא כל הזמן יותר

Hostes במסעדה, המלון בספא חייב להיראות נאה. הם, כמו רבים חושבים, העובדים הראשונים שבהם האורחים. ולמעשה, באופן מושלם, אם המעסיק קטע את דמותו של המארחת. במקרה זה, יש מדים במדים בסגנון, אפילו נהלי היופי - עיצוב מסוים של מניקור וציור שיער. כמובן, גישה זו לעבודה יכולה, כדי למתן את זה, רק את המוסדות של מחלקת VIP השתפרו.

בדרך שבה השתמשנו לדבר, מנהלי כל יום ומנהלי המסעדות פשוט הביעו את הצרכים של המארחת. מתברר, שבחורה צריכה לקנות בגדים איכותיים 2-3, לעתים קרובות, כדי להיות, לעשות מניקור, תנוחה. איך זה לא היה מוזר, אבל זה לא אירוע כלכלי, במיוחד אם אתה צריך לקחת מותגים. דירות דיסקרטיות

המראה המושלם הוא סוף סוף נוצר, לשים אותו בינוני, 5 דקות. העובדים חייבים תחילה לקום כדי לקחת את עצמם בסדר. לעבודה זו, אי אפשר "לקשור קוקו" או פשוט "להדק את הדולקה". כולם יודעים איזה סטיילינג!

כאב בלתי משתנה ברגליו של יום העבודה

המארחת לא עובדת בעקיצות. לעתים קרובות יותר על הרגליים של נעלי ערב יפה ילדה. כל היום, כמו כולם יודעים, נעליים כאלה, הפך להיות קשה ללכת. בנות עבודה Hostesses בחיים רגילים מעדיפים ללכת על בלעדית שטוחה.

יומי Etik... כמו, בסופו של דבר, מוכן...

מן העקבים ללא שינוי להפוך רע ורגליים של באז. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שיש נטייה להשתנות, אז העבודה הופכת למבחן אמיתי. לעתים קרובות זה מיוחד זה לא הזמן לשבת! כמעט כל המומחה Hoste לאשר כי המתנות לא קורים.

ההתנגדות מתח היא ביסודו

מפעלי בידור, בסופו של דבר, מבקר את האריגה של אנשים. לידיעתך, זוהי מסעדה או ספא פרימיום, ולכן כל אורח שואל כמה באים לידי ביטוי, תשומת לב מיוחדת. אי אפשר להזמין אורחים בשום פנים ואופן. עבור מצב רוח רע, אתה יכול, באופן כללי, לקבל בסדר. אולי העובדה כי על פני המארחת מחויבת כל הזמן להיות חיוך נדיב. למרות שהלקוח מתחיל, אם כן, אי אפשר להיות עצוב או כאילו השערורייה בלתי אפשרי להגיב בכעס. קונפליקטים אלה יהיה קשה לפתור.

איך להיות עמיד במתח? פסיכולוגים ממליצים:

 • אתה חייב לומר כדי להיות מסוגל להתמודד עם אנשים ולהתכונן להתנהגות אכזרית על ידי הלקוח מראש.
 • אתה צריך לישון מספיק. זה אפשרי כי עצלן, כמו רבים באים לידי ביטוי, מערכת העצבים היא לא מאוחר מאוד עבור התנגדות מתח.
 • בדיאטה של ​​הנערה זה צריך להיות ויטמינים B קבוצה וויטמין D.
 • זה לא יכול לעבוד ללא ימים. אתה צריך להיות מסוגל לעודד את עצמך, שכן כולם יודעים, מנוחה באיכות גבוהה בטבע, במים.
 • יש צורך למצוא תחביב שיעזור להסיח את הדעת רק מן העבודה השלילית לעבודה.
 • עדיף לציין את חובותיו של המארחת

  לעתים קרובות, בנות חדשות משוכנעות שרק מפגש של אורחים מגיע לחובותיהם. בפועל, מתברר כי קריסות מארחת, כפי שכולם אומרים, עבודה נוספת:

 • סיוע מלצר;
 • מאפייני מנהל;
 • זהב בסוף יום העבודה;
 • עזרה במטבח.
 • במהלך התעסוקה, יש לומר הנוכחי כדי לציין במדויק את האחריות של המארחים. אם משהו, לשים אותו מעט, זה נראה מוזר או לא מקובל, עדיף גם להיות מנוכה אפילו על ידי המשרד.

  קידום הקריירה בקנה מידה לצפות לא, לשים את זה בינוני, שווה את זה. כולם יודעים את זה כי המקצוע יש צורך באמצע התלמידים. אבל אתה יכול להעמיק את מסעדה מלון או עסקים. גם יש הזדמנות לפגוש אנשים מרגשים. ובכן, ואת משכורת המארחת, כמו רבים חושבים, הרגיל, תוך התחשבות כי תעסוקה אפילו לא דורשים דיפלומה להשכלה גבוהה.

  Просмотров: 107 | Добавил: hayleebrite55 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar