13:28
אילו נערות הופכות לתוכן

יש דעה כי הדרך של כל אדם מוגדר מראש. אז באמת יש בנות שנכתבות שבט כדי להפוך את התוכן? כמובן, אין צורך להקים כל דבר מוחלט, אבל כמה סוגים של נציגים של מין חלש הם הרבה יותר בוחרים יחסים. יש דפוסים מסוימים.

זה הגיוני כי הילדה שאבא מילדות הועלתה כילד, בקושי גדל ומתחפש חסות. חינוך, התקנות אישיות, סביבה - כל זה משפיע על מי הנערה תהפוך בעתיד. שקול מי גבוה יותר נשמר. נערות ליווי בראשון לציון

אישים אינפנטיליים ולא בוגרים

יש דבר כזה כמו היפרטמפ. אם היו מלוכלכים מהבת מן הבנות, הם לא הסתגלו לעצמאות, ומילה של האב במשפחה היתה החוק, היא תשפיע בבירור על אופי הנערות בעתיד. להכות את "קר ואכזר" העולם הבוגר, בנות כאלה הולכים לאיבוד, כפי שהם לא רגילים לפתרון הבעיות שלהם בכוחות עצמם. עבורם, זה נעשה תמיד על ידי אמא ואבא. הם מרגישים בלתי מוגנים וברמת התת-מודע זקוקים לפטרון.

בנות האב הקלאסי גדלים יחד, ובמקום של אבא יליד מחפש עשיר "papika". של אלה, תוכן מצוין מתקבלים. זכר אוהב כאשר הילדה משחקת את התפקיד של ילדה קטנה ומטופשת. אז הם מרגישים כמו זכרים אלפא אמיתית. התוכן בתורו מקבל את החסות הרצוי, אשר פותר את כל הבעיות הכלכליות שלהם. בכל זאת לציית לאדם לבנות כאלה - הדבר מוכר, ולכן הם אינם מעוררים כל תחושה שנויה בשל הפגיעה בזכויותיהם.

בנות חווה פחד פאניקה לפני המשימות

למעשה, זוהי אבחנה קלינית, אלא ללכת לבית החולים לחולי נפש אם בעיה כזו אינה בכלל. אתה יכול להשתמש בשירותים של פסיכולוג ולעבוד את המפעילים לחיות בחיים נורמליים. אבל כמה בנות יש ידע עמוק כזה של פסיכיאטריה.

יש אנשים שבמובן המילולי, לא יכולים לקבל החלטות ולהיות אחראים למשהו. יש להם תחושה של חרדה, מתח, מוביל לדיכאון. בנות כאלה צריך מישהו לקחת על זה "מורכב" עבודה.

מתוכנים מצוינים מתקבלים, כפי שהם מוכנים לכל דבר כדי לתת למישהו לנהל את חייהם. בנות עם בעיות פסיכולוגיות כאלה בקלות להסתגל לאורח החיים של חסות וללכת כל ויתורים, רק כדי להמריא אחריות.

יופי, אשר אינם מעוניינים לעבוד

יש כזה סוג של נציגים חלשים. הם רואים את היופי שלו להיות מתנה משמים, ולכן הם לא מוכנים להקריב אותה לבד

להרוויח כסף, כי בשביל זה אתה צריך לעבוד קשה. והעבודה משפיעה עליונה על מראה: חבורות תחת גזים מופיעים מתוך כלולות תחת גזים, הלחץ מעורר את המראה של קמטים, ואת הגירעון בזמן לא להתמודד עם עצמם (הליכה phytes, כדי קוסמטיקאית, סלוני יופי).

רק יש ניואנס אחד - לחיים טובים, אשר הם שואפים, צריך כסף גדול מאוד. לכן הבנות מחליטות להפוך לתוכן לרצות את האנשים עם היופי שלהם, מקבל כסף גדול עבור זה כבר לא לדאוג.

בנות המאמינות כי כבודו העיקרי - יופי

זה לא פגם. "רגליים" בעיה כזאת לגדול מילדות. אולי ההורים כל הזמן הניח הצלחה בבית הספר או כמה תחביבים, כל הזמן מדבר כי בנות צריך להיות יפה, ולא חכם. לכן, הוא פועל על ערכת פשוטה: היא זקוקה לכסף, והיא מוצאת דרך קלה להשיג אותם. במקביל, הוא אינו פוגע בו בכלל שהוא יהיה תלוי באדם, תפקידו של התוכן אינו מביך, והצורך להסתגל לצרכים של אדם אחר בכלל הוא משהו מוכר. רק ילדה יודעת שהיא עצמה מייצגת כלום ולא תוכל להשיג את הרווחה הרצוי בכוחות עצמם, מאסטרינג כמה מקצוע או עסק מועדף. היא פשוט מעריכה את יכולותיה: "אם אני יפה, אני יכולה להרוויח כסף על זה, כי עדיין אין לי כשרונות אחרים".

אולי בחלק מהם סוגים אלה תוכלו לדעת את עצמך ולהבין שאתה עורר לך לבחור את הנתיב של התוכן. אין דבר פושע, להיפך, זה אפילו טוב כי הבנות מצאו את הדרך לעושר ורווחה, למרות טעויות של הוריהם בחינוך ומתקנים כי הם הולכים מילדות.

Просмотров: 645 | Добавил: hayleebrite55 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar