04:18
עיסוי טנטרה בקרבתי

טנטרה היא גישה הינדית עתיקה אך רוחנית ליצירת אהבה. זוהי מערכת ריפוי של האטה יוגה, ריכוז (מדיטציה), תפילה, העצמה עצמית והנאה מינית. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/|https://romantik69.co.il/נערות-ליווי-בחולון/

אם אתה עדיין לא מכיר את עיסוי טנטרה, זה כנראה בגלל שמעולם לא לימדו אותך על זה במדע או שהמנהיגים הדתיים שלך אסרו עליך ללמוד על זה. יש לו מוניטין של גרסה מינית מדי של משהו אחר (אקט מיני הנחשב בדרך כלל לטאבו), אבל האמת היא שיש הרבה יתרונות חיוביים לתרגול שיכולים לעזור לכל מי שמחפש לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית שלו.

הניסיון שלי עם טנטרה קרה בגיל 32, בתקופה שבה חוויתי לחץ עצום מהשעון הביולוגי שלי שתקתק ללא הפסקה.

ראיינתי כמה מומחים בנושא וריכזתי את המאמר הזה למטה כדי לספק לקוראים כמה עצות שימושיות לגבי מה שהטנטרה יכולה לעשות עבור הנפש, הגוף והנשמה שלך - כמו גם איך להתחיל עם התרגול שלך אם תחליט ש זה יכול להיות בשבילך.

הסבירו מדוע "נושא המדור" חשוב: ניצול אנרגיה עמוקה בקרב אנשים החיים

לבסוף, עיסוי טנטרה מגביר את זרימת הדם ומביא לרגיעה בגוף אך זה אך ורק למצב הנפשי הקולקטיבי שלנו. אפשר ליהנות באמת עם שקע עיסויים מסוג זה, שבדרך כלל מציע את העיסוי שלו בתעריפים נמוכים מאוד כדי להפוך אותם לנגישים יותר להמונים.

יש לא רק הרבה מרפאות המשרתות שירותי טנטרי אבל מצד שני יש המון חברות שמציעות גם סוגים כאלה של עיסוי במקומותיהם שכן הם מתמחים בשירותים כאלה. צריך רק לבקר באתר האינטרנט שלהם, לבחור תאריך ואז לבחור חבילה שהם רוצים לבחור בה לפני מתן כתובת האימייל שלהם.

מסורת עיסוי הטנטרה מקורה בהודו העתיקה, עם פתיחת מקדש הטנטרה הראשון במין מוקף בארבע דרישות.

עניין זה בריפוי וכוח מיניים אפיין את הטנטרה כיום כסדרה של אומנויות חושניות המבוססות על מודעות, חיוניות ואהבה עצמית. מיומנויות אלו יכולות להתרחש באמצעות טכניקות מעשית כגון עיסוי או טכניקות מילוליות כגון תרגילי נשימה.

בכל מקרה, מתרגל הריפוי הטנטרי עוזר לאנשים להיפתח למיניות שלהם ולשפר את בריאותם המינית וכן, אנחנו יכולים לכסות את הכל.

עיסוי טנטרי הוא טיפול, מפגש הרפיה ותרגילי רווחה.

לאן כדאי לך ללכת לעיסוי הטנטרי הטוב ביותר בעיר שלך?

נמצאו למעלה מ-1700 עיסויים ומלווים. המשמעות עבורך היא שלא משנה היכן אתה נמצא, תוכל לקבל גישה ליתרונות של עיסוי טנטרי נערות ליווי

Просмотров: 56 | Добавил: hayleebrite55 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar