ליידי ליווי כל שנה הופך יותר ויותר פופולרי. בנות, ביקור בעובדה שהבנות מבקרות באינסטגרם של איסוף מוצלח, והם עצמם רוצים להשתחרר לחופש, להשיג עצמאות כספית לבלות זמן בחברה, כמו רבים של אנשים מוכרים. משהו מהבנות יסרב, במקום מוכרת בסופרמרקט, להיות שותף יוקרתי, וזה רק מקבל כלים.

אבל הדרך להצלחה ללוות היא לא כל כך קל, כפי שהוא נראה מן הצד. זה רק מודלים פרסום ואינסטגרם, הכל גם נראה נהדר, ולמעשה זה יצטרך ללכת על כמה אנשים חושבים הרבה ללמוד, להיות זהיר והבנה על ההגדרות שאנחנו נספר יותר.

מהו ליווי

בתרגום המילולי מהמילה הבריטית "ליווי" פירושו ליווי. ובאותו איך רובנו רגילים לומר, הגרסה הקלאסית החובות העיקריות של מודל ליווי הם להיות, ללוות את האיש על איך אנחנו מבטאים, אירועים שונים. זה לא סוד לאף אחד מעת לעת זה לוקח בן לוויה יפה כדי לענות על המשקיעים, נכנס לתוך האור, ארוחת ערב ארגונית. אבל לעתים קרובות הלקוחות הורה המלווים כאשר אתה רוצה להירגע. זה הולך טוב, את החובות של המודל הולך שמח ללקוח, ללוות אותו על נסיעות. ולעתי ... Читать дальше »

Просмотров: 446 | Добавил: hayleebrite55 | Дата: 21.06.2022 | Комментарии (0)

עבודה בתחום הפנאי, אתה לא צריך רק להיות סקסי. הנערה צריכה להיות שיח חמוד, מעניין ולא לגרום לאורחים. צריכה במועדון או בר - פנוי ביקוש. אבל לפני שאתה מקבל עבודה, אתה צריך ללמוד כללי התנהגות.

מהי צריכה

מה שאתה צריך לעשות בחורה אשר מקבל לעבוד בבר או במועדון? הפונקציה העיקרית היא לקדם את האורחים לקנות משקאות. מבחוץ נראה כי האיש פשוט פגש מועדון מבקר יפה. במהלך השיחה, הוא מטפל במשקאות של ליידי ומזמינים פופולריים מהתפריט.

אז הנערה מרוויחה מ 50 יורו לערב. ההכנסה מתבצעת מהאחוז של האורח הוציאה סכומים לטיפול. בדרך כלל, זה 5-35% של סכום ההמחאה בתפריט. במשך חודש מגיע כמות טובה. במיוחד יתרון לשלב עבודה על הצריכה עם ריקודים ארוטיים. הרקדנים ירדו לעתים קרובות לאולם בין חדרים לקבלת רווחים נוספים "על קוקטיילים" מאורחים.

כללי הצריכה

שליחת ראיונות למקום הצרכנים, יש להבהיר כמה נקודות:

  • ... Читать дальше »
    Просмотров: 540 | Добавил: hayleebrite55 | Дата: 21.06.2022 | Комментарии (0)